Hakan Alhan | Graphic & Web Designer

WEB SİTESİ TASARIMI | GOOGLE ADWORDS KAMPANYASI

Teknolojinin durmadan değiştiği ve geliştiği günümüzde, sürekli gelişen ve değişik boyutlara ulaşan internet sektöründe birlikte çalıştığım tüm firmaların internette söz sahibi olmalarını sağlamak ana hedeflerimden biridir. Müşterilerim benim için nasıl çok değerli ise sizin müşterilerinizde sizin için değerlidir. Gerek gerçek, gerekse potansiyel müşterileriniz hizmet alacağı şirketin web sitesini ziyaret ettiğinde, ulaşılamayan sayfa, düşük ve hatalı kelimeler, firmanın amacına uymayan bir tasarım ile karşılaşmayı istemez. Benimle çalışarak hem prestijinizin artmasını sağlayabilir, hem de internette söz sahibi olabilirsiniz.

Uyarı: Yeni Türk Ticaret Kanunu'na göre her şirketin bir web sitesi olması zorunlu hale getirilmiştir. 1 Temmuz 2012'de yasanın yürürlüğe girmesinden itibaren şirketlerin web sitesi sahibi olması için 3 aylık bir süre tanınacaktır.

Piyasada yer alan reklam ajanslarının bir çoğu yap ve terket sistemini uygulamaktadır. Yani siteniz yayına girdikten sonra oluşan herhangi bir hatada veya değiştirilmesini istediğiniz bir içerikte destek vermemektedir. Ben firmaları yeni bir web sitesi yaptırmaya zorunlu kılan bu tarz uygulamanın aksine, 1 yıl boyunca 7/24 destek veriyorum. Bunun yanı sıra 100 TL'lik AdWords reklamı ile ziyaretçi sayısını arttırmanızı sağlıyorum.
İLETİŞİM bölümünden merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz.

 

KAMPANYA

AdWords Hediye Çeki
Şimdi site yaptıran herkese Google AdWords'ten 100 lira değerinde reklam gösterim şansı!
Read More
 

HAKAN ALHAN KİMDİR

Curriculum Vitae
Özgeçmişi inceleyerek eğitimim / iş deneyimlerim hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Devamını Oku
SUNDUĞUM HİZMETLER

SUNDUĞUM HİZMETLER